Aplikace

6.12.2015

Unikátní aplikace pro vinaře a milovníky vína

Tato revoluční webová a mobilní aplikace bude sloužit k propagaci vinařů, jejich produktů a služeb na internetu. Jedná se o unikátní službu, naprosto jedinečnou svého druhu u nás. Navíc od nás vinaři získají další online služby (propagace, marketing).

Bude to takový vinařský rozcestník, sociální síť pro vinaře a jejich zákazníky. Vše na jednom místě. Databáze vinařů, hodnocení vín, napojení na e-shopy vinařů, kde si můžete vína zakoupit, rezervační systém na akce, pronájmy vinohradů, vinařský blog a další. Velkou výhodou aplikace bude online napojení na všechny databáze na serveru. Pokud tedy bude mobilní zařízení připojeno k internetu (přes wifi, mobilní data), tak kdekoliv v terénu budou dostupné aktuální vinařské akce, soutěže, degustace, hodnocení vín atd.

Webová aplikace (webová služba, portál) bude na internetu dostupná pro všechny běžně používané webové prohlížeče (Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Safari), mobilní aplikace bude pro mobilní zařízení (chytré telefony, tablety) s operačními systémy Android, iOS a Windows Phone ke stažení zdarma na Google play, App Store a Windows Phone Store.

Použité technologie aplikace

Použité technologie aplikace

Naše webová služba (portál) bude obsahovat redakční a rezervační systém s integrovanou bezpečnou platební brána GoPay, s propojením na sociální média FaceBook, Twitter, Google+, YouTube a další. Bude to vinařský komunitní portál, taková sociální síť pro vinaře a milovníky vína.

Webová aplikace bude postavena na technologii LAMP: Linux – operační systém, Apache – webový server, MySQL – databázový systém, PHP – skriptovací programovací jazyk. Použité technologie budou PHP a Nette framework, MySQL databáze, moderní HTML 5 a CSS 3, jQuery javascript framework. Maximální důraz je kladem na funkčnost aplikace, design a uživatelskou přívětivost.

Díky naší online webové a mobilní aplikaci, spoluprací s našimi vinaři a milovníky dobrého vína získáme ucelený přehled o tom, co všechno se v oblasti vinařství v naší zemi děje. Bude to takový vinařský rozcestník. Vše na jednom místě. Databáze vinařů, hodnocení vín, napojení na e-shopy vinařů, kde si můžete vína zakoupit, rezervační systém na akce, pronájmy vinohradů, online přenosy z vinohradů, vinařský videoblog a další.